Apie mus

Kas mes esame?

2000 metais įkurta Detagama organizacija nuosekliai dirbo ir augo, plėtėsi, nors susidurdama su didėjančia konkurencija ir išbandymais iš kitų transporto sektorių. Nepaisant to, Detagamos vardas tapo sinonimu kokybei ir patikimumui. Supratę, kad išlieka ne stipriausi, bet tie, kurie gali prisitaikyti, mes nuolat stengėmės klausyti klientų pageidavimų ir lūkesčių, ieškoti inovatyvių problemų sprendimo būdų. Dirbdami klientų labui, aiškiai suvokėme savo misiją, viziją ir vertybes, kurios padeda mums sėkmingai žygiuoti pasirinktu keliu.

Mūsų misija – padaryti komercinį transportą saugesniu eismo dalyviams, o vairuotojų darbo vietą paversti tokia patogia, kad jie jaustųsi kaip namuose.

Mūsų vizija – tapti patikimiausiu ir dažniausiai pasirenkamu komercinio transporto partneriu ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Patirtis

Turime daugiau nei dvidešimties metų darbo patirtį ir sukauptas žinias, kurias dalijamės su savo klientais ir partneriais.

Pagarba

Mums kiekvienas klientas yra vertingas ir svarbus, todėl mes jam skiriame ypatingą dėmesį ir stengiamės išspręsti jo problemas taip, lyg tai būtų mūsų vienintelė misija.

Inovatyvumas

Mūsų tikslas yra būti lyderiais savo srityje, todėl nuolat sekiame naujausias tendencijas ir diegiame inovacijas tiek savo gamybos procesuose, tiek teikiamose paslaugose. Stengiamės būti tie, kurie praneša naujienas ir nustato toną, o ne tiesiog seka kitų pavyzdžiu.

Krepšelis
Prisijungti

Dar nėra paskyros?

Facebook Instagram linkedin
Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate, kad mes naudojame slapukus.
Parduotuvė
0 prekių Krepšelis
Mano paskyra